Anglų kalbos pamoka „Zooparke“

Birželio 14 d. 5, 7 ir 8 klasių mokiniai dalyvavome anglų kalbos pamokoje, kuri vyko netradicinėje aplinkoje – Trakėnų „Zooparke“. Turėjome pasirinkti ir pristatyti labiausiai patikusį gyvūną. Po pristatymo liko laisvo laiko, tad galėjome apžiūrėti visus parko gyvūnus.
Vėliau žaidėme žaidimą „The bridge“, dalyvavome viktorinoje. Teisingai angliškai ištarę gyvūnų pavadinimus, gavome paskatinančių prizų.
7–8 klasių mokiniams labiausiai patiko karčiuotieji pavianai. Turėjome galimybę išvysti karčiuotojo paviano, amūrinio tigro, pumos mažylius. Matėme alpakų, lūšių, skirtingų rūšių ožkų, avių. Pastebėjome ir Šetlando ponį, kuris yra vos 70 centimetrų aukščio. Savo aptvaruose lakstė jaguarai, paprastieji ir baltasis vilkai, liūtas ir liūtė, pumos, baltieji bei amūriniai tigrai.
Ši išvyka mums labai patiko – išmoktais žodžiais ir įdomiais faktais praplėtėme savo žinių bagažą. Pamoka paliko didelį įspūdį.

5 klasės mokinė
Brigita Želvytė