Piešinių konkursas „Peizažas – Lietuvos spalvos 2020“

Dar pavasarį paskelbtas antrasis Nacionalinis vaikų piešinių konkursas „Peizažas – Lietuvos spalvos 2020“ dėl pandemijos nusitęsė iki lapkričio mėnesio. Buvo paskelbtos trys konkurso temos:
1. Pavasario peizažas Lietuvoje.
2. Rudens peizažas Lietuvoje.
3. Architektūros Lietuvoje vaizdavimas.
Konkurso rezultatų nekantriai laukė ir mūsų mokyklos mokiniai. Trijų Karalių dieną sulaukėme džiugių naujienų…
Tema „Architektūros Lietuvoje vaizdavimas“ I vieta įvertintas penktoko Oresto  Jankaičio darbas „Sekmadienio peizažas“ (mokyt. A. Gurinskienė).  II vietą toje pačioje kategorijoje  laimėjo trečiaklasio Dominyko Aleksos darbas „Pajevonio bažnyčia“ (mokyt. A. Gurinskienė).
Į konkursą buvo atsiųsta net 2256 piešiniai. Be laureatų, vertinimo komisija atrinko dar 20 vaikų darbų, kurie apdovanoti už kūrybiškumą. Tokį diplomą laimėjo 4 klasės mokinė Kotryna Tumosaitė (mokyt. Ald. Zaveckienė).
Konkurso dalyvių darbus galima pamatyti:
Laureatų darbus greitai išvysime ir menų studijos „Linksmos spalvos” svetainėje www.linksmosspalvos.lt

Mokytoja Audronė Gurinskienė