Dalyvavome edukaciniuose konkursuose „Olympis 2019 – rudens sesija“

Visą lapkričio mėnesį vyko Tarptautinis edukacinis konkursas „Olympis 2019 – Rudens sesija“. Jo tikslas – sudominti mokinius mokomaisiais dalykais, skatinti mokymosi motyvaciją, patikrinti savo žinias.  Vyko 9 mokomųjų dalykų konkursai: lietuvių k., anglų k., matematikos, IT, biologijos, fizikos, chemijos, geografijos ir istorijos. Kiekvieno dalyko pateikta po 24 užduotis, kurias reikėjo atlikti per 40 minučių.

Konkurse dalyvavo Pajevonio pagrindinės mokyklos pradinių ir kai kurie vyresnių klasių mokiniai, kurie gavo net 64 diplomus ir 38 padėkas iš įvairių mokomųjų dalykų. Pradinių klasių mokytojoms, organizavusioms mokinių dalyvavimą konkursuose, įteiktos padėkos.

Norime pasveikinti 7 kl. mokinį Leonardą Trokiną, pelniusį anglų k. „Olympis“ medalį.

Anglų k. mokytoja Reda Stučienė