Kūrybinių darbų paroda „Atskleisk save“

Gegužės 25 d. mūsų mokyklos mokiniai Gabrielė Vasiukevičiūtė, Živilė Savickaitė, Vilis Augustaitis (3 kl.), Karolina Tenikaitytė (5 kl.) ir Indrė Vasiukevičiūtė (7 kl.) dalyvavo kūrybinių darbų parodoje „Atskleisk save“ Vilkaviškio „Ąžuolo“ progimnazijoje. Renginio metu mokiniai atsiskleidė kūrybinėse dirbtuvėse „Mažieji krapštukai“ ir „Darbščiosios rankelės“. Jie ugdė vaizduotę, saviraišką, kūrybinį mąstymą. Kol vaikai dirbo kūrybinėse dirbtuvėse, mokytojai dalyvavo paskaitoje mokinių kūrybiškumo ugdymo tema.  Renginio pabaigoje būrelių vadovai su mokiniais dalinosi patirtais įspūdžiais, kaip sekėsi įgyti naujų dailės, technologijų ir bendradarbiavimo įgūdžių.

Visi parodos dalyviai ir jų mokytojai apdovanoti padėkos raštais ir saldžiais prizais. Mokiniai patyrė geras emocijas, džiaugsmą.

Mokytojos Vilija Bruževičienė ir Audronė Gurinskienė